Tu jesteś
Egipt na Sylwestra, Święta i Ferie! Egipt 

Egipt na Sylwestra, Święta i Ferie!

Egipt jest od dawna najpopularniejszym kurortem Morza Śródziemnego. Pogoda jest tam pewna przez cały rok, piękne piaszczyste plaże, rafy, pustynia. Biura podróży mają szeroką gamę ofert do Egiptu najwięcej jest wielkich resortów z opcją all inclusive. Wczasy w Egipcie zawsze były popularne zwłaszcza kierunki Hurghada, Sharm El Sheikh, Taba i od niedawna nowy region Marsa Alam, każdy z tych kurortów ma co innego do zaoferowania.

Hotele w Egipcie to duże resorty, które posiadają na swym terenie mnóstwo atrakcji zarówno dla starszych jak i dla najmłodszych. Wakacje w Egipcie a szczególnie hotele w Hurghadzie i Sharm El Sheikh proponują swoim klientom aquaparki, sporty wodne, animacje, sporty na terenie hotelu oraz wiele innych atrakcji. Super last minute zawsze jest na hotele w Egipcie, można tam śmiało jechać o każdej porze roku. Egipt kusi hotelami od 2 do 5* najpopularniejszym rodzajem wyżywienia wybieranym przez Polaków jest all inclusive, w tym jest wszystko jedzenie, picie, korzystanie z atrakcji hotelowych, coraz częściej hotele mają opcję ultra all inclusive co oznacza napoje importowane oraz serwis przez 24/h.

Piramidy – główny kierunek podczas zwiedzania Egiptu

Piramidy głównie są zwiedzane podczas wycieczek fakultatywnych umieszczone są one w Gizie ok 5 km od Kairu i są jednym z 7 cudów świata. Jest to główny cel wszystkich wycieczek w te regiony.  Z Hurghady transfer do piramid trwa ok 8 h, jest najpopularniejszą wycieczką w tym regionie. Wiele osób wybiera wakacje w Egipcie głównie dla zwiedzenia tych monumentalnych grobowców królewskich. Wybierają tanie wczasy all inclusive w Egipcie aby tylko odbyć tą jedną wycieczkę do piramid.

Rafy koralowe jeden z najpiękniejszych cudów natury w Egipcie

Wakacje w EgipcieNajpiękniejsze rafy znajdują się w parku narodowym Ras Muhammad i Marsa Alam. Wycieczki do Egiptu wykupowane są również ze względu na rafy koralowe, są miłośnicy nurkowania, jest możliwość zrobienia kursu nurkowego podczas pobytu w Egipcie. Wybierając wycieczkę fakultatywną rej łodzią ze szklanym dnem, również można zobaczyć rafy koralowe. Egipt w last minute wybierają nurkowie, którzy jadą tylko oglądać rafy, nie interesuje ich za bardzo jaki hotel, wyżywienie wybierają same śniadania, aby całe dnie móc nurkować bez ograniczeń.  W wyszukiwarkach internetowych jest bardzo dużo ofert last minute do Marsa Alam, Sharm El Sheik, tam gdzie są rafy.

Polecane

One thought on “Egipt na Sylwestra, Święta i Ferie!

  1. http://DAria

    Uwielbiam wyjeżdżać do ciepłych krajów kiedy w Polsce jest zimno. Zawsze potem mam problem z powrotem 🙂

Zostaw komentarz